Recensies Cliënten

Tom Bouwmeesters
Heb ondersteuning van Babet. Mede door haar goede begeleiding heb ik grote stappen gemaakt in huishouden en mijn dagelijkse zaken weer op de rit te krijgen. En ben nu bezig weer te reïntegregen op de arbeidsmarkt. Heb de samenwerking altijd als erg prettig ervaren en raad ZAZ erg aan voor anderen die net als mij zijn vast gelopen in hun leven.
Lees meer...Dylan warris
Ik kan goed mijn over m’n gevoelens praten met Lisa en dat vind fijn en en als er wat is kan ik altijd met de praten echte top vrouw dikke Plus punt voor
Lees meer...Daphne bozua
Ben zeer tevreden over marianne die me bij alles waar ze me bij kan helpen helpt zou geen andere meer willen
Top mensen
Lees meer...Patricia
Lees meer...Ben heel blij met ZaZ in het bijzonder Marianne kan altijd me ei kwijt aan haar en een bijpassende oplossing zoeken met waar ik mee zit top!!
Marielle
Ik ben zeer te vreden over ZAZ. Maar ook over de jobcoach die ik op dit moment heb Ronald.
Ronald kan goed luisteren en is zeer goed bereikbaar!
Lees meer...